Nakon dvomjesečne pauze Hajduk sezonu nastavlja gostovanjem u Vinkovcima. Trener bijelih Željko Kopić u početni je sastav uvrstio povratnika Miju Caktaša, a u vrhu napada je Franck Ohandza.

Cibalia: Brkić, Karamarko, Ikić, Peričić, Rubić, Muženjak, Plum, Kordić, F. Vitaić, Tomašević, Dabro.

Hajduk: Letica, Juranović, Borja Lopez, Nižić, Fomitschow, Radošević, Savvas, Caktaš, T. Bašić, Said, Ohandza.

1'

Krenuo je susret u Vinkovcima...

2'

Lopez je spasio Hajduk! Kordić se izborio za udarac iz blizine, a španjolski stoper na gol crti je zaustavio njegov pokušaj i spasio siguran pogodak

5'

Na klupi Hajduka ostali su Hamza i Hugo Almeida

9'

Odličan pokušaj Ohandze sa trideset metara u korner je odbio domaći vratar Brkić

11'

Dobra prilika za Hajduk! Nižić je glavom proslijedio loptu do Caktaša koji je iz blizine sšutirao glavom preko vrata

13'

Još jedna prijetnja Cibalije. Karamarko je pronašao Kordića koji je iz blizine šutirao traljavo, lopta je prošla pored vrata

15'

Još jedna dobra akcija domaćih. Muženjak je odigrao oštru povratnu loptu sa desne strane, no Kordić se nije uspio snaći

20'

Nižić je izbio loptu u aut i tako spriječio obećavajuću kontru domaćih

25'

Letica je vrlo dobrom reakcijom obranio udarac Kordića glavom sa desetak metara

30'

Žuti za Pluma zbog oštrog starta na Fomitschowu

35'

Bliži se kraj prvog dijela u kojem su domaći imali izrazitije šanse

40'

Hajduk je poveo! Nakon slobodnog udarca Tome Bašića Nižić je ubacio loptu za Saida koji je iz blizine poslao u mrežu

44'

Gotovo identična situacija kao kod vodstva bijelih, no ovaj put Said je prebacio vrata, a bio je i u zaleđu

45'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

45 + 1'

Kraj prvog dijela nakon kojeg Hajduk ima prednost od jednog pogotka. Strijelac je u 40. minuti bio Said na asistenciju Nižića

46'

Krenuo je drugi dio

53'

Zabili su domaći, no Dabro je bio u debelom zaleđu

58'

Ubacio je Radošević iz slobodnog udarca, a Caktašev udarac glavom bio je lak plijen za Brkića

59'

Žuti za Muženjaka

61'

Hajduk vodi 2:0! Nakon kornera za domaće loptu je prihvatio Ohandza i sa svoje polovice se sjurio prema vratima domaćih. Kada je došao nadomak šesnaesterca odlično je servirao loptu Caktašu koji je neometan matirao Brkića

66'

Umjesto Caktaša u igri je Hamza

69'

Hajduk vodi 3:0! Opet je Ohandza bio u glavnoj ulozi, poigravao se sa domaćim stoperima, a onda je lopta došla do Fomitschowa koji je sa 13 metara iskosa matirao Brkića. Treba naglasiti da je vratar Cibalije jako loše reagirao

76'

Hajduk vodi 4:0! Sjajan prodor i završnica Ohandze koji je odličnu igru okrunio efektnim pogotkom!

80'

Hajduk vodi 5:0! Sjajan potez Ohandze koji je odlično primio loptu, a onda iz poluvoleja matirao Brkića

81'

Umjesto Saida u igri je Almeida

84'

Umjesto Ohandze u igri je Šego

90'

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

90 + 2'

Almeida je prsima spustio loptu za Šegu, no mladi napadač bijelih nije bio precizan

90 + 3'

Završena je utakmica u Vinkovcima, Hajduk je sa 5:0 svladao Cibaliju; jednom su zabili Said, Caktaš i Fomitschow, dok je dvostruki strijelac bio najbolji igrač susreta Franck Ohandza