Hajduk 2 protutnjao Šibenikom

Druga momčad Hajduka prekinula je na Šubićevcu niz od dva uzastopna poraza. Momčad koju vodi Siniša Oreščanin sa 3:0 je u četvrtom kolu Druge HNL svladala Šibenik.

Već u osmoj minuti Hajduk 2 je poveo, ubačaj Relote u mrežu je poslao Delić. U 33. je Grbić spriječio opasan pokušaj Celića, a tri minute prije odlaska na odmor stigao je i drugi pogodak bijelih. Pecolaj je zaustavio Teklića, a siguran realizator penala bio je Šeparović. Do odmora je Fuštin zamalo zabio, no Batarelo je uspio spasiti. U 63. minuti stigla je točka na i Hajdukove pobjede.

Šutirao je Jandrek, vratar domaćih odbio, a Delić zabio. Do kraja nije bilo promjene rezultata te je Hajduk 2 stigao do sredine ljestvice, dok je Šibenik posljednji, bez boda. U idućem kolu Hajduk 2 na Poljudu dočekuje Dugopolje.

Hajduk 2: Grbić, Relota (od 81. Šuto), Gruica, Batarelo, Čančar, Nejašmić, Šeparović, Ćurić (od 77. Pasariček), Teklić, Jandrek (od 74. Krajina), Delić.