Hajduk golom Nižića svladao Lech

Nogometaši Hajduka stigli su do druge pobjede na pripremama u Turskoj.

Nakon pobjede protiv Zuricha, bijeli su sa 1:0 svladali Lech iz Poznana, drugoplasiranu momčad poljskog prvenstva.

Jedini strijelac na susretu bio je Zoran Nižić koji je zabio nakon kornera kojeg je u 58. minuti izveo Toma Bašić. Utakmica je bila više na tragu natjecateljske, nego prijateljske.

Igralo se vrlo čvrsto, a najveću priliku u prvom dijelu imao je Nižić kada je u 29. minuti na asistenciju Ohandze pogodio stativu. U nastavku je Kopić od 60. minute ispremiješao momčad, a Poljaci koje vodi Nenad Bjelica u 71. su minuti preko Tralke pogodili gredu.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, iako su Poljaci prijetili preko Khoblenka, a Hajduk je imao priliku preko Šehića.

Hajduk: Letica (od 60. Grbić), Juranović (od 60. Ismajli), Borja Lopez, Nižić (od 60. Jurić), Filip (od 46. Fomitschow), Radošević (od 60. Hamza), Savvas (od 46. Kožulj), T. Bašić (od 60. Teklić), Said (od 46. Delić), Almeida (od 60. Šehić), Ohandza (od 60. Gyurcso),

Hajduk sutra u 15 sati po hrvatskom vremenu igra protiv Trenčina, a 31. siječnja vraćaju se u Split.