Hajduk nakon tri uzastopne pobjede gostuje u Puli. Bijeli su u posljednjih šest ogleda sa Istrom ubilježili pet pobjeda i jedan remi uz gol razliku 16:0!

Istra: Ivušić, Pavić, Mitrevski, Žižić, Miloš, Paracki, Puclin, Urošević, Burić, Gržan, Solomon.

Hajduk: Stipica, Tudor, Nižić, Terziev, Memolla, Jefferson, Savvas, Hamza, Vlašić, Erceg, Futacs.

1'

Krenuo je susret u Puli, Hajduk je u tradiocionalnim bijelim dresovima, domaći u žutim...

3'

Ubacio je Hamza s desne strane, ali obrana domaćih otklonila je opasnost ispred Ercega

6'

Prvi pokušaj Puljana, nakon slobodnog udarca lopta se odbila do Puclina čiji je udarac sa 16 metara otišao iznad vrata

8'

Zoran Nižić danas igra 100. utakmicu u dresu Hajduka

11'

Vlašić je lijepo pronašao Futacsa, no proigravanje mađarskog napadača prema Ercegu presjekao je Miloš

15'

Pokušaj Futacsa sa ruba kaznenog prostora blokirao je Mitrevski

19'

Hajduk vodi 1:0! Jefferson je izveo loptu nakon prekršaja na centru igrališta, Futacs samo dotaknuo loptu za Ercega koji je mirno matirao Ivušića!

21'

Deseti je ovo pogodak Ante Ercega u HNL-u ove sezone

23'

Zicer za Istru imao je Šime Gržan nakon što je ostao sam ispred Stipice, ali je Hajdukov vratar odličnom intervencijom sačuvao svoju mrežu

26'

Živnula je utakmica nakon vodstva Hajduka, sada je i Istra ofenzivnija nego na samom početku

29'

Od 19 igrača koji su išli na put u Pulu prekobrojan je ostao stoper Petar Bosančić

32'

Hajduk vodi 2:0! Vlašićev ubačaj došao je do Savvasa čiji je pokušaj na gol crti zaustavio Mitrevski, lopta se odbila do Futacsa koji je poslao u praznu mrežu

34'

Zatresla se sada i mreža Hajduka, ali je Burić bio u zaleđu

37'

Još jednom je u zaleđu bio Burić...

40'

Pet je minuta do kraja prvog dijela u kojem je Hajduk dvama pogocima usmjerio utakmicu na svoj mlin

41'

Još jedna dobra obrana Stipice. Solomon je prošao pored Memolle i šutirao iskosa sa 14 metara, ali je vratar bijelih još jednom potvrdio dobru formu

43'

Nakon jednog duela ostao je na travi ležati Terziev, ali nakon ukazane liječničke pomoći bugarski se stoper vratio u igru

45'

Igrat će se jedna minuta sudačke nadoknade

45 + 1'

Kraj prvog dijela u Puli, Hajduk vodi 2:0 golovima Ercega iz 20. i Futacsa iz 32. minute

46'

Krenuo je drugi dio, nije bilo promjena u sastavima momčadi

49'

Istra je dosta ofenzivna na početku drugog dijela što i ne čudi s obzirom da imaju dva gola zaostatka

52'

Prvi korner za Hajduk izborio je Futacs...

55'

Prvi žuti karton zaradio je Žižić nakon verbalne prepirke sa glavnim sucem Pajačem

56'

Šutirao je Solomon glavom, lopta je otišla preko vrata

58'

Pucao je Futacs sa 20 metara, Ivušić lagano uhvatio loptu. Odmah u idućem napadu u izglednoj je situaciji bio i Erceg, ali je pucao preko vrata

59'

Ubacio je Erceg sa desne strane, u sredini Vlašić zamalo zakasnio, lopta je stigla do Savvasa koji je sa desetak metara iskosa uzdrmao gredu

60'

Prva izmjena na današnjem susretu. Umjesto Burića u igri je Ljubanović

63'

Nakon dvoboja sa Milošem ostao je na travnjaku ležati Erceg, no nakon intervencije liječničke službe brzo se pridigao i vratio u igru

66'

Prva promjena u redovima Hajduka. Umjesto Ercega u igri je Kožulj

68'

Mijenja i Istra. Umjesto Uroševića u igri je Roce

71'

Hajduk mirno kontrolira prednost stečenu u prvom dijelu...

75'

Pucao je Futacs sa 14 metara, lopta je prošla tik uz desnu vratnicu

76'

Drugu izmjenu radi Carrillo. Umjesto Hamze u igri je Toma Bašić

80'

Požutio je domaći napadač Solomon zbog nesportskog ponašanja

81'

Udarac Solomona sa 13 metara otišao je iznad Hajdukovih vrata

84'

Hajduk je na korak od četvrtog uzastopnog trijumfa

86'

Posljednja promjena u redovima bijelih, umjesto Vlašića u igri je Ohandza. Mijenja i Istra, izlazi Solomon, u igri je Kitanovski

89'

Zaustavljena je igra na trenutak zbog bakljade Hajdukovih navijača

90'

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

90 + 2'

Ubacio je Pavić, a u sredini Roce glavom zamalo bio neprecizan

90 + 4'

Izravni crveni karton dobio je Terziev nakon oštrog starta na Milošu

90 + 6'

Sam je od centra krenuo Ohandza prema vratima Istre, no Ivušić je odlično zaustavio njegov pokušaj. To je bila posljednja akcija na današnjem susretu

90 + 6'

Kraj susreta u Puli, Hajduk je stigao do četvrte uzastopne pobjede golovima Ercega i Futacsa iz prvog poluvremena