Hajduk svladao Trenčin, dva gola Gyurcsa

U posljednjoj susretu na pripremama u Turskoj Hajduk je stigao do treće pobjede. Nakon Zuricha i Lecha, danas su bijeli sa 4:2 svladali slovački Trenčin.

Trener Željko Kopić ispremiješao je momčad, od prve je minute zaigrao sa trojicom igrača u posljednjoj liniji, a Savvas je zaigrao kao stoper.

U 17. minuti Hajduk je stigao u vodstvo. Nakon prodora Fomitschowa lopta je došla do Gyurcsa koji je sa pet metara poslao u mrežu i tako stigao do svog prvijenca u bijelom dresu.

Do poluvremena je Trenčin stigao do izjednačenja, u 43. minuti strijelac je iz penala bio Čataković. U 51. Kožulj je servirao loptu za Gyurcsa koji je sa 14 metara poslao u mrežu.

Osam minuta kasnije već je bilo 2:2. Strijelac je bio Antonio Mance, Riječanin koji sada kruh zarađuje u Slovačkoj. U 64. Hajduk je stigao do nove prednosti. Šego je ukrao loptu slovačkom vrataru, lopta je došla do Hamze koji pogađa za 3:2. Devet minuta prije kraja konačan rezultat postavio je Said glavom nakon kornera Tome Bašića.

Hajduk: Stipica (od 61. Letica), Ismajli , Savvas (od 61. Nižić), Fomitschow (od 61. Bradarić), Jurić (od 61. Radošević), Kožulj (od 61. T. Bašić), Šehić (od 61. Juranović), Hamza, Teklić (od 61. Said), Gyurcso (od 61. Ohandza), Kovačević (od 61. Šego).