Sadržaj se osvježava automatski. Do sljedećeg sekundi

Hajduk u osmom kolu Prve HNL gostuje u Osijeku.

Trener Joan Carrillo od prve je minute dao prigodu Saidu u vrhu napadu, a na krilima su Erceg i Tudor.

Osijek: Malenica, Barać, Škorić, Mioč, Hajradinović, Mudražija, Šorša, Lopa, Bočkaj, Boban, Ejupi.

Hajduk: Stipica, Juranović, Borja, Nižić, Memolla, Radošević, Savvas, Hamza, Tudor, Erceg, Said.

1'

Krenuo je susret u Gradskom vrtu, glavni sudac je Dalibor Mlakar iz Zagreba

3'

Pucao je Lopa iz slobodnog udarca sa 30 metara, a Stipica odbio u korner

6'

Ubacio je Bočkaj sa lijeve strane, a Hajdukova obrana izbacila loptu u aut

10'

Ubacio je Boban sa desne strane, a Savvas izbio loptu u korner

11'

Ubacio je Bočkaj iz kornera, a Ejupi glavom šutirao preko vrata

12'

Budi se i Hajduk. Ubačaj Juranovića sa desne strane prebacio je domaće stopere i došla do Ercega koji je šutirao, no Malenica je uspio obraniti

16'

Dobra lopta Saida za Tudora, no domaći stoper Barać za korak je bio brži i odbio loptu u korner

21'

Pokušaj Savvasa sa 25 metara završio je daleko od vrata Malenice

23'

Zicer za Osijek! Mioč je odigrao za Ejupija koji je izašao sam ispred Stipice, no Hajdukov vratar nogom je odbio loptu u korner

24'

Još dvije šanse Osijeka! Nakon kornera je Barać pogodio gredu, a na odbijenu loptu Ejupi šutirao, no Juranović je spasio loptu sa gol crte

29'

Šutirao je Tudor sa 20 metara, ali nije bio precizan

30'

Požutio je Hamza Barry

35'

Teško Hajduk dolazi do prigoda, najbolje prigode u dosadašnjem dijelu susreta promašili su Ejupi i Barać

40'

Bliži se kraj prvog dijela, još uvijek nema golova u Gradskom vrtu

42'

Povukli su Osječani kontru preko Bobana, no njegov centaršut uhvatio je Stipica

45'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

45 + 1'

Kraj prvog dijela, Osijek je ostavio bolji dojam, imao više prigoda, no još uvijek nema golova. Hajduk je najbliže pogotku bio preko Ercega

46'

Krenuo je drugi dio, na teren su istrčala ista 22 igrača koja su i počela susret

48'

Dobar ubačaj Bočkaja, Ejupi je šutirao, no lopta je prošla pored Hajdukovih vrata

49'

Kombinirali su Tudor i Erceg koji je šutirao, a Malenica odbio u korner

50'

Hajduk vodi 1:0! Savvas je ubacio iz kornera, a Nižić nadskočio Baraća i glavom poslao loptu pored nemoćnog Malenice

51'

Osijek je odmah izjednačio! Nakon što se krenulo s centra Boban je prošao po desnoj strani i centrirao, Ejupi ostavio loptu, a Hajradinović sa 14 metara matirao Stipicu

53'

Šutirao je Bočkaj iz slobodnog udarca sa 30 metara, a lopta je otišla preko vrata

55'

Požutio je Borja Lopez

57'

Žuti karton za Juranovića

59'

Razmahao se sada Mlakar, požutio je domaći veznjak Mudražija

60'

Sudac Mlakar zbog prigovora je odlučio isključiti Hajdukova trenera Joana Carrilla koji mora na tribine

62'

Umjesto Mudražije u igri je Grezda

63'

Odmah po ulasku u igru Grezda je požutio nakon što je zaustavio Ercegov pokušaj bijega u kontru. To je iživciralo Ercega koji se unio u lice Grezdi, no sudac Mlakar samo ga je verbalno upozorio

66'

Nakon kornera ostao je sam Bočkaj na petercu, ali je Stipica njegov udarac odbio u korner

71'

Umjesto Saida u igri je Ohandza

73'

Mijenja i Zekić. Umjesto veznjaka Lope u igri je napadač Marić

76'

Umjesto Tudora u igri je Kožulj

81'

U izglednoj je situaciji bio Ohandza, no signalizirano je zaleđe

84'

Stipica spašava Hajduk! Ubacio je Šorša sa desne strane, Savvas loše reagirao i lopta je došla do Marića. Napadač domaćih je šutirao sa 12 metara, ali je Stipica odličnom reakcijom spasio svoja vrata

85'

Umjesto Ejupija u igri je Lukić

86'

Požutio je Lukić zbog prigovora netom po ulasku u igru

88'

Umjesto Hamze u igri je Šehić

90'

Sudarili su se Erceg i Malenica, no obojica su se uspjela pridići. Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

90 + 3'

Osijek vodi 2:1! Lukić je ubacio sa desne strane, a Grezda ostao sam na drugoj stativi i sa 12 metara matirao Stipicu!

90 + 4'

Odmah nakon što se krenulo sa centra sudac Mlakar označio je kraj susreta. Osijek je slavio sa 2:1 golom Grezde u posljednoj akciji na susretu