Hajduk danas igra treći susret uzastopno na domaćem terenu. Nakon Slaven Belupa i Rudeša, gost Poljuda je Istra koja drži osmo mjesto. Puljani su opterećeni i problemima vezanih za sadašnjost i budućnost kluba. Željko Kopić od prve je minute u momčad uvrstio Rumunja Steliana Filipa, a u vrhu napada je Franko Kovačević.

Hajduk: Letica, Juranović, Borja Lopez, Savvas, Filip, Radošević, Caktaš, Hamza, Gyurcso, Said, Kovačević.

Istra: Iveša, Matas, Prce, Zgrablić,  Escobar, Halilović, Jakić, Matei, Ottochian, Vojnović, Čuljak.

1'

Krenuo je susret na Poljudu

3'

Nakon poraza Dinama od Lokomotive, bijeli bi pobjedom protiv Istre stigli na minus šest od momčadi iz Maksimira

9'

Prva prilika Hajduka na današnjem susretu. Ubacio je Gyurcso sa lijeve strane, lopta je došla do Saida, no on se spetljao i obrana gostiju otklonila je opasnost

15'

Hajduk vodi! Adam Gyurcso je zabio! Juranović je dodao loptu Mađaru koji je efektno sa 13 metara poslao loptu iza leđa Iveše

20'

Nije se puno promijenio odnos snaga na terenu ni nakon vodstva bijelih. Momčad Željka Kopića i dalje napada želeći što prije riješiti pitanje pobjednika

23'

Pokušao je Zgrablić glavom sa 13 metara, ali nije bio precizan

27'

Istra je izjednačila! Matas je ubacio sa desne strane, a u sredini Vojnović neometan sa pet metara matirao Leticu

28'

Šutirao je Kovačević sa 20 metara, lopta je otišla preko vrata

32'

Udarac Radoševića sa 23 metra bez većih problema zaustavio je Iveša

37'

Bliži se kraj prvog dijela. Nakon izjednačujućeg pogotka Istre nema prave reakcije kod bijelih

39'

Požutio je Vojnović

43'

Opasan pokušaj Ottochiana sa 22 metra, lopta je prohujala pored desne stative Hajdukovih vrata

45'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

45 + 2'

Kraj prvog dijela u kojem smo vidjeli dva pogotka, po jedan u svakoj mreži. Hajduk je poveo golom Gyurcsa, da bi gosti izjednačili preko Vojnovića

46'

Krenuo je drugi dio

48'

Saidov udarac sa 18 metara završio je visoko preko vrata

53'

Istra je povela, Matei je zabio! Sa lijeve je strane ubacio Čuljak, a Matei sa desetak metara neobranjivo pogodio iza leđa Letice!

55'

Umjesto Hamze u igri je Kožulj

56'

Slobodni udarac izveo je Caktaš sa 23 metra, ali nije bio precizan

61'

Udarac Kožulja sa 20 metara, daleko od gostujućih vratiju

62'

Umjesto Kovačevića u igri je Šego

64'

Mijenjaju i gosti. Umjesto Escobara u igri je Roce

68'

Umjesto Mateija u igri je Prelčec

69'

Treća izmjena u redovima Hajduka. Umjesto Filipa u igri je Toma Bašić

70'

Evo i službene brojke. Na Poljudu je danas 7780 gledatelja

71'

Hajduk je izjednačio! Said je zabio nakon kornera kojeg je izveo Toma Bašić

73'

Kontru je povukao Said, dodao do Gyurcse koji je izašao sam ispred Iveše, no vratar Puljana obranio je njegov pokušaj