U šestom kolu HNL-a Hajduk gostuje u Kranjčevićevoj ulici kod Rudeša. Ovaj susret ući će u povijest HNL-a kao prvi dvoboj dvojice španjolskih trenera.

Joan Carrillo na put u Zagreb nije poveo Savvasa i Memollu, dok su zbog ozljede otpali Ohandza i Borja Lopez. Na klupi je pak ostao Nikola Vlašić, u prvih 11 svoje su mjesto našli Toma Bašić i Ivan Pešić.

Rudeš: Picak, Borevković, Mesarić, Glauder, Turčin, Pavić, Vuco, Galvez, Grbić, Ivančić, Aralica.

Hajduk: Stipica, Tudor, Nižić, Carbonieri, Fomitschow, Radošević, T. Bašić, Barry, Pešić, Erceg, Said.

1'

Krenuo je susret u Kranjčevićevoj...

3'

Pokušaj Grbića u korner je odbio Carbonieri

6'

Hajduk i danas igra u trećoj varijanti dresova na kojima se nalaze imena navijača

9'

Pokušaj Fomitschowa sa 25 metara otišao je daleko iznad grede

12'

Hajduk vodi 1:0, Said je strijelac! Pogriješio je Vuco, Hamza je povukao loptu za Ercega koji je servirao Saidu. Napadač Hajduka lagano je poslao loptu u mrežu

14'

U svečanoj loži je i hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović

15'

Požutio je Vuco nakon starta na Saidu

18'

Erceg je odigrao nepotrebnu povratnu loptu za Stipicu, te je na koncu Rudeš zaradio korner

19'

Požutio je još jedan igrač domaćih nakon starta na Saidu. Ovaj put to je bio Borevković

20'

Erceg se našao u prilici, no previše je oklijevao i blokirao ga je Mesarić. Lopta je došla do Hamze čiji je udarac sa ruba kaznenog prostora Picak odbio u korner

22'

Požutio je i treći igrač u domaćim redovima, ovaj put javnu opomenu zaradio je kapetan Mesarić

24'

Rudeš je ostao s igračem manje. Vilibald Vuco zaradio je drugi žuti karton nakon što je laktom zakačio Tudora. Sudac Damir Batinić nije imao dvojbi i Rudeš će nastaviti susret sa deset igrača

28'

Udarac Pešića sa 22 metra nije bio precizan

30'

Još jedno isključenje domaćih. Borevković je oštro startao na Fomitschowa i zaradio drugi žuti karton

34'

Oštro igraju domaći. Još jednom je Said žrtva, pokosio ga je Glauder i zaradio javnu opomenu

39'

Hajduk vodi 2:0! Pešićev je pokušaj blokirala obrana domaćih, a onda je na odbijanac naletio Hamza i sa desetak metara zabio pod gredu!

41'

Požutio je Pešić zbog simuliranja

44'

Udarac Saida sa 25 metara nije bio precizan

45'

Udarac Ercega sa 20 metara obranio je Picak

45'

Požutio je Hamza

45 + 1'

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

45 + 2'

Hajduk vodi 3:0! Tudor je proigrao Ercega čiji je udarac obranio Picak, a odbijanac je Said poslao u praznu mrežu

46'

Krenuo je drugi dio, a Joan Carrillo umjesto Hamze priliku je u nastavku dao Šehiću

47'

Požutio je Carbonieri

52'

Ubačaj Fomitschowa došao je na nogu Šehiću koji je sa sedam metara šutirao preko grede

57'

Erceg je odlično spustio glavom za Šehića čiji je udarac sa 12 metara odsjeo na gredi

58'

Umjesto Grbića u igri je Kamenar

59'

Hajduk vodi 4:0! Prvo je zicer Pešića obranio Picak, a onda je u nastavku akcije lopta došla do Saida koji je poslao u mreću

60'

Umjesto trostrukog strijelca Saida u igri je Jandrek

63'

Trenutna statistika udaraca prema vratima izgleda ovako; Rudeš jedan, Hajduk 13

66'

Pokušaj Turčina sa 15 metara nije bio precizan

68'

Umjesto Nižića u igri je Bosančić

70'

Mijenjaju i domaći. Umjesto Mesarića u igri je Franić

73'

Ubacio je Bosančić sa desne strane, a Jandrekov udarac iz blizine odlično obranio Picak

74'

Umjesto Entrene u igri je Muić

77'

Primirila se igra u posljednjih nekoliko minuta, nije ni čudo s obzirom da je pobjednik već odavno riješen

81'

Odlična lopta Tudora za Ercega čiji udarac glavom sa osam metara nije pronašao okvir vrata

84'

Udarac Radoševića sa 28 metara zamalo je promašio okvir domaćih vrata

86'

Pokušaj Bašića sa 14 metara nije bio precizan

90'

90 + 2'

Gotova je susreta u Kranjčevićevoj ulici, Hajduk je sa 4:0 uz hat-trick Saida svladao Rudeš