Hajduk u Kranjčevićevoj ulici protiv Lokomotive traži prolaz u finale Kupa. Željko Kopić od prve je minute na teren poslao Fomitschowa, na stoperu je Savvas, a u vrhu napada je Said.

Hajduk: Letica, Juranović, Borja Lopez, Savvas, Fomitschow, Radošević, T. Bašić, Caktaš, Hamza, Gyurcso, Said.

1'

Krenuo je susret u Kranjčevićevoj

3'

Glavni sudac je Ivan Bebek iz Rijeke

5'

Na tribine je ušao i Hugo Almeida kojeg je publika pozdravila pljeskom

8'

Velika se bitka vodi na sredini terena...

10'

Said je pao u kaznenom prostoru nakon duela sa Majstorovićem, Bebek se nije oglasio...

12'

Šutirao je Said sa ruba kaznenog prostora, Šemper je bio siguran

16'

Udarac Tome Bašića sa 25 metara prošao je daleko od domaćih vrata

20'

Ubacio je Toma Bašić iz slobodnog udarca sa 25 metara, Caktaš glavom zabio, no pogodak je opravdano poništen zbog zaleđa

24'

Kakva šansa za Hajduk! Toma Bašić je izveo slobodnjal sa 28 metara, Šemper loše reagirao, a Borja iz blizine uzdrmao gredu!

29'

Požutio je Musa

30'

Žuti za Fomitschowa

35'

Bliži se kraj prvog dijela u kojem Hajduk dominira, no još uvijek nije uspio materijalizirati terensku nadmoć

39'

Pljusak je počeo u Kranjčevićevoj...

40'

Još jedna dobra prilika za bijele. Said je proigrao Gyurcsa koji je iskosa sa desetak metara šutirao, no Šemper je obranio njegov pokušaj

43'

Još jedna dobra akcija bijelih. Agilni Juranović je ubacio sa desne strane, a Said glavom sa sedam metara zamalo promašio okvir vrata

45'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

45 + 1'

Kraj prvog dijela u kojem unatoč dominaciji bijelih nismo vidjeli pogotke

46'

Krenuo je nastavak susreta sa jednom promjenom u domaćim redovima. Umjesto Kneževića u igri je Chago

51'

Sjajno je Kastrati nanizao nekoliko hajdukovaca, na koncu je pao u šesnaestercu, no Bebek se nije oglasio...

54'

Lokomotiva vodi! Majer je ubacio iz slobodnog udarca iskosa sa 20 metara, a na drugoj stativi Majstorović matirao Leticu

58'

Hajduk je izjednačio!! Fomitschow je odigrao za Gyurcsa koji je pronašao Hamzu, a on je zaobišao svog čuvara i matirao Šempera

63'

Sprema se za ulazak Franko Kovačević

66'

Pokušaj Ivanušeca sa 13 metara nije bio precizan

70'

Prva izmjena u redovima Hajduka. Izašao je Gyurcso, ušao je Kovačević

72'

Zicer za Hajduk! Ubacio je Hamza sa desne strane, Šemper jako loše reagirao, a Kovačević promašio prazna vrata!

76'

Umjesto Kastratija u igri je Havojić

78'

Još jedna velika prilika za bijele! Nakon kornera Tome Bašića lopta je došla do Saida čiji je pokušaj sa pet metara odbijen u korner

79'

Umjesto Fomitschowa u igri je Filip

82'

Udarac Radoševića sa 20 metara, ravno u Šempera

85'

Žuti za Šunjića

86'

Slobodan udarac sa 30 metara izveo je Toma Bašić, lopta je otišla visoko preko vrata

87'

Žuti za Kovačevića zbog simuliranja

90'

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

90 + 2'

Kraj regularnog dijela nakon kojeg nismo dobili pobjednika. Slijede produžeci, a možda i penali..

91'

Krenuo je prvi produžetak...

94'

Toma Bašić je pucao sa 14 metara, malo preko vrata

97'

Požutio je Toma Bašić

100'

Juranović je pronašao Saida koji se nije najbolje snašao u petercu domaćih

105'

Kraj prvog produžetka

106'

Krenuo je drugi produžetak...

110'

Umjesto Hamze u igri je Kožulj

114'

Udarac Chage sa 18 metara,nije bio precizan

120'

Umjesto Chage u igri je Burić

120 + 1'

Posljednji korner za bijele izveo je Bašić, naprijed je išao i Letica, no obrana gostiju je otkonila opasnost