Nakon prolaska u finale Kupa pred Hajdukom je novi ispit – gostovanje u Osijeku.

Trener bijelih Željko Kopić iz udarne je momčadi izostavio Miju Caktaša. Vratio se Nižić u obranu, pa je Savvas prekomandiran u vezu.

Osijek: Malenica, Grgić, Šimunec, Škorić, Barišić, Mioč, Mudražija, Lopa, Boban, Grezda, Marić.

Hajduk: Letica, Juranović, Nižić, Borja Lopez, Fomitschow, Radošević, Savvas, T. Bašić, Hamza, Gyurcso, Said.

1'

Krenuo je susret u Gradskom vrtu

2'

Hajduk vodi!! Gyurcso je prošao po desnoj strani i servirao loptu za Tomu Bašića koji je sa desetak metara matirao Malenicu!

4'

Još jedna dobra akcija Hajduka. Kombinirali su Toma Bašić i Said, lopta je došla do Juranovića koji sa 13 metara iskosa nije bio precizan

5'

Udarac Gyurcsa sa 13 metara odbio je Malenica

6'

Dobra prilika za domaće. Grezda je izašao sam na Leticu, no vratar Hajduka odlično je reagirao

8'

Odlična je utakmica u Osijeku. Udarac Borne Barišića iz slobodnog udarca sa 25 metara odsjeo je na gredi!

14'

Udarac Hamze sa 25 metara nije bio precizan

17'

Dugo je loptu vukao Juranović, no na koncu se nije razumio sa Saidom

20'

Udarac Bobana sa 25 metara otišao je visoko preko grede

22'

Osijek je izjednačio! Boban je prevario Borju Lopeza i servirao loptu za Marića koji je poslao loptu u praznu mrežu

25'

Letica je spasio Hajduk! Lopa je odigrao dubinsku loptu za Grezdu koji je izmakao pažnji obrane bijelih i sjurio se prema vratima. Ipak, Letica je odličnom reakcijom spasio svoja vrata

31'

Ubacio je Juranović sa desne strane,Said glavom sa 14 metara pucao ppreko vrata

32'

Toma Bašić je bio u akciji,no u trenutku kada se pripremao na udarac uklizao je Škorić...

35'

Opet je Letica spasio Hajduk! Grezda je šutirao sa osam metara, a Hajdukovnčuvar mreže odbio uu korner

37'

Požutio je Borja Lopez

38'

Osijek vodi! Lopa je izveo slobodan udarac sa 30 metara, lopta je odskočila ispred Hajdukova vratara i završila u mreži!

39'

Žuti za Šimuneca

41'

Hajduk je izjednačio!! Toma Bašić je izveo slobodan udarac iskosa sa 25 metara, Malenica odbio ravno na noge Savvasu koji je sa deset metara zabio!

42'

Zicer za Saida! Hajdukov se napadač izborio za poziciju, no u posljednji tren je uklizivanjem Šimunac sačuvao domaće

45'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

45 + '

Kraj prvog dijela u kojem smo vidjeli četiri pogotka, po dva u svakoj mreži. Igra se itvoreno, po prilikama je moglo biti i 4:4

46'

Krenuo je drugi dio

48'

Slobodnjak Borne Barišića sa 18 metara zaustavio je Letica

51'

Umjesto Tome Bašića u igri je Caktaš

55'

Žuti za Radoševića

57'

Hajduk vodi 3:2! Ubačaj Saida u svoju je mrežu skrenuo Šimunec!

61'

Umjesto Mioča u igri je Hajradinović

64'

Požutio je Savvas

65'

Umjesto Hamze u igri je Kožulj

66'

Boban je izašao sam ispred Letice, no vratar bijelih pravodobnim je istrčavanjem sačuvao svoja vrata

68'

Požutio je Škorić

70'

Grezda se ubacio iz drugog plana i izašao sam pred Leticom, ali uz pomoć Juranovića spasili su se bijeli

72'

Udarac Marića glavom obranio je Letica

72'

Umjesto Mudražije u igri je Ejupi

74'

Izašao je Gyurcso, ušao je Filip

75'

Žuti za Lopu

76'

Penal za Osijek!

76'

Caktaš je startao na Lopu i zaradio žuti karton

77'

Hajradinović je zabio iz penala za 3:3, iako je Letica dotaknuo loptu

80'

Odlična solo akcija Grezde završena je slabim udarcem iz izgledne pozicije

85'

Udarac Caktaša sa 16 metara zaustavio je Malenica

86'

Žuti za Ejupija

87'

Drugi žuti karton zaradio je Fomitschow

90'

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

90 + 3'

Posljednju priliku imao je Hajduk, ali udarac Caktaša iz slobodnog udarca sa 25 metara nije bio precizan. Na koncu remi uz pregršt prilika sa obje strane.