DRUGA ABA LIGA Košarkaški klub Split dobio Ohrid

Košarkaši Splita svladali su Ohrid 92:73 (19:19, 25:18, 27:19, 21:17) u osmom kolu Druge Aba lige.

Do četvrte pobjede žuti su stigli nakon vrlo loše izvedbe. Gosti su na Gripe stigli kao momčad koja je u dosadašnjih sedam kola uknjižila sedam poraza, prosječno sa čak 28 koševa razlike!

Na krilima Francuza Barryja čak i poveli, 19:15 u sedmoj minuti, da bi momčad Ivice Skelina serijom 11:0 povela sedam razlike u 13. minuti.

Gosti su se držali do sredine treće četvrtine kada je Split otišao na 64:51. U posljednjih deset minuta bilo je i najvećih plus 20 (86:66), a Skelin je pri kraju šansu dao i Vručiniću.

Strijelce Splita predvodio je Marčinković sa 21 košem, Scott je dodao 16, a Kedžo 14. Kod gostiju je Barry zabio 25, a Zimić 23.