rekapitulacija prvog poluvremena u Kranjčevićevoj

Navijači izmaltretirani – Hajduk oštećen

Hajduk nakon prvih 45 minuta u Kranjčevićevoj vodi protiv Rudeša 1-0 golom Caktaša, ali rezultat je trebao biti i povoljniji za splitsku momčad.

Kako smo već javili, u Zagrebu se opet ponovilo ono o čemu često izvještavamo, navijači su opet ulazili sporo, gotovo do konca poluvremena. S druge strane, Hajduk igra dobro, osim lijepog gola Caktaša, nakon još ljepše akcije, imali su još nekoliko izglednih prigoda.

Ono što treba istaknuti jest da je minutu prije isteka prvih 45 minuta, Caktaš krenuo sam prema vratima domaćina, ali zastavica je podignuta zbog, dojam je nakon pregledane snimke, nepostojećeg zaleđa. Prije toga, u 26.-oj minuti svirano je još jedno sumnjivo zaleđe Bradariću, nakon kojeg je Cataš zatresao mrežu.

Utakmica počela: Više navijača Hajduka ispred stadiona nego na tribini