Dodijeljene nagrade u Dugopolju

Završio Dalmatinko: Osam različitih pobjednika u osam kategorija

Dodjela nagrada i proglašenje najboljih u svečanoj loži na stadionu Hrvatskih vitezova u Dugopolju bila je kruna na četiri dana odličnog nogometa i druženja na Dalmatinko kupu 2019.

Četvrto izdanje turnira je bilo i najkvalitetnije do sada, u Dugopolju je sve bilo besprijekorno od prvog dana, baš kao i na ostalim terenima (Stobreč, TTTS, Park mladeži) na kojima se igrao Dalmatinko kup na kojem su sudjelovale 144 ekipe s preko 2400 igrača iz 10 država.

Ova godina je još jednom pokazala snagu Dalmatinka, sljedeći, jubilarni Dalmatinko, bit će turnir na kojem ćemo se nastojati približiti brojci od 200 ekipa. Hvala svim sudionicima na pravom sportskom ponašanju, svi zajedno pokazali smo da slogan Dalmatinka “više od nogometa” ima svoj smisao, hvala mojim suradnicima, koji su od jutra do mraka radili kako bi sve ekipe bile zadovoljne”, rekao je oduševljeni Domagoj Bojčić, prvi čovjek Dalmatinka.

Konačni poredak:

Završni dan Dalmatinko cupa

Igračice rođene 2005. godine: 1. Rijeka, 2. Donat, 3. Spartak, 4. Marjan… Najbolja strijelkinja je Anđela Marković (Spartak), vratarka Žanamari Števanja (Donat), a igračica Laura Vlastelica (Rijeka).

Igračice rođene 2002. godine: 1. Spartak, 2. Marjan, 3. Breznica, 4. Donat… Najbolja strijelkinja je Natalija Obradović (Spartak), vratarka Antonela Torlak (Marjan), a igračica Marija Rajić (Spartak).

Igrači rođeni 2011. godine: 1. Hajduk, 2. Bambinosi, 3. Union, 4. Academica… Najbolji strijelac je Frane Zlatar (Hajduk), vratar Anur Kararić (Bambinosi), a igrač Roko Mimica (Hajduk).

Igrači rođeni 2010. godine: 1. Union, 2. Galaxy, 3. Solin, 4. Academica… Najbolji strijelac je Šimun Vukasović (Galaxy), vratar Franko Pletikosa (Union), a igrač Vinko Vuletić (Union).

Igrači rođeni 2009. godine: 1. Jadran KS, 2. Gornik Zabrze, 3. Talent, 4. Zaglebie Lubin… Najbolji strijelac je Mateusz Vingert (Zaglebie), vratar Roko Lišnjić (Talent), a igrač Ivan Čavka (Jadran KS).

Igrači rođeni 2008. godine: 1. Vojvodina, 2. Gornik, 3. Spinut, 4. Union… Najbolji strijelac je Aleksandar Malešević (Vojvodina), vratar Ivan Ajdučić (Spinut), a igrač Marko Majstorović (Vojvodina).

Igrači rođeni 2007. godine: 1. Zaglebie, 2. Split, 3. Breznica, 4. Olimpik… Najbolji strijelac je Tomasz Mocek (Gornik), vratar Bepo Bulić (Split), a igrač Kamil Nowogonski (Zaglebie).

Igrači rođeni 2006. godine: 1. Šahtar Doneck, 2. Krško, 3. Arsenal Kijev, 4. Željezničar… Najbolji strijelac je Danil Holovacov (Šahtar), vratar Andraž Sotolšek (Krško), a igrač Viktor Tsukanov (Šahtar).

 

Komentiraj